Canlandırıcı Cilt Bakım Kremi - L'rouge İlk Adım

L’rouge Canlandırıcı Cilt Bakım Kremi

Bebek doğduktan sonra, cildin daha az sıkı, daha az esnek ve hatta daha kuru görünmesi normaldir. Bunun sebebi büyük ölçüde hamilelik sırasında kanda artan hormon seviyelerinde yaşanan düşüştür. Bir diğer sebebiyse, yüz bölgesinin vücuttan 10 kat daha az yağlı olmasıdır. Bu nedenle daha hızlı kuruması doğaldır. Doğum sonrası cilt tahriş olmaya yatkın olduğundan, annelerin kullanacağı nemlendiricilerde doğal mineral yağları ve besleyici vitaminler bulunan ürünler tercih edilmelidir.

Özellikleri ve Faydaları
Zengin içeriği ile; Lecigel, Glycerine, D-Panthenol ve Vitamin E ile zenginleştirilmiş formülü ile L’rouge Doğum sonrası canlandırıcı bakım kremi annenin cildine anında etki ederek canlı, ışıltılı bir yüz ve görünüm sağlanmasına yardımcı olur. Özel olarak geliştirilmiş formülüyle cildinizi anında nemlendirir ve gün boyu nem dengesini korumaya yardımcı olur. Cilde ipeksi ve yumuşak bir görünüm sağlar. Fiziksel filtre SPF 20 ile güneşin zararlı UVA/UVB etkilerine karşı koruma sağlar.

Kullanım Şekli: Temizleme ve dengeleme sonunda nemlendirici gibi parmak ucu yardımı ile uygulanır.

 Paraben, Phtalate ve Hayvansal Maddeler İÇERMEZ

 

 

 

 

İçerdiği Aktif Maddeler

Gliserin:

  • Gliserinin, nem tutucu bir işlevi vardır; ciltteki su seviyesini düzenlemeye yardımcı olur ve cildin kurumasını önler.
  • Gliserin, ayrıca, egzama belirtilerini yatıştırmak için kullanılır ve ciltteki kaşıntıyı ve kuruluğu giderir.

Dexpanthenol:
Dexpantenol, vücudun yüzeyini örten dokuların oluşmasına, hasarlı bölgede epitel tabakasının yeniden gelişmesine yardımcı, doku ve organlardaki yaraların onarımını sağlayan yenilenme / kendini onarma mekanizmasını kolaylaştıran bir maddedir.

Vitamin E:

  • İyi bir nemlendiricidir.
  • Antioksidan özelliği vardır.
  • Enfeksiyonlara karşı koruyucu özelliği bulunur.
  • Güneşten koruma özelliği de vardır.

 

Lecigel:
Hassas profilli, serinlik etkisi yaratan, yüksek kayganlık sağlar. Yağlı ve yapış yapış hissedilmez. Cilde yumuşacık bir his verir.

 

error: L\'rouge İlk Adım