Deo Spray - L'rouge İlk Adım

Deo Spray Doğal Deodorant kokuyu nasıl önler?
Deo Spray Doğal Deodorant, piyasadaki antiperspirantlardan farklı olarak, ter bezi kanallarını tıkamaz. Uygulandığı bölgedeki doğal bakterileri etkisiz hale getirerek ter kokusunu önler. Bunu içeriğindeki özenle seçilmiş, tamamen doğal mineral ve bitkiler sayesinde yapar. Terlemeyi tamamen durdurmadan düzene koyduğu için vücudun doğal dengesi, ritmi bozulmaz ve sağlıklı etkin korunma sağlanır.

Terlemek, toksinlerin vücuttan atılması için çok önemlidir. L’rouge Deo Spray, terlemeyi değil, ter kokusunu önler.

Deodorantlarda Aluminium Chlorohydrate ve Kanser
Bilimsel çevrelerce, aşırı östrojen (kadınlık hormonu) salınımının göğüs kanseri tümörünün gelişmesine ve ilerlemesine sebep olabileceği öteden beri bilinmektedir. Bu bağlamda vücuda girebilecek ve östrojenik etki yaratabilecek herhangi bir başka madde de kanser riskini arttırabilir.
Bu tip maddelerden birisi de deodorantlarda bulunan Aluminium Chlorohydrate adlı kimyasaldır. Çünkü laboratuar çalışmaları ve deneyler, Aluminium Chlorohydrate benzeri alüminyum içeren kimyasalların vücutta östrojen benzeri etki oluşturarak hormonal dengeyi bozabileceğini, hücrenin genetik yapısının değişimine sebep olabileceğini ve bunun da göğüs kanserine yol açabileceğini göstermiştir. Bilimsel çalışmalara rağmen, günümüzde satılan birçok deodorantın içine Aluminium Chlorohydrate kimyasalı konulmaktadır. Bu deodorantlar tene uygulandığında içindeki Aluminium Chlorohydrate deri tarafından emilmekte ve vücuda girebilmektedir. Eğer ten traşlı ve temiz ise Aluminium Chlorohydrate’in vücuda giriş hızının daha da arttığı düşünülmektedir. Aluminium Chlorohydrate içeren deodorantların kullanımı uzun yıllar devam edince kanser riski de o oranda artmaktadır. Kanser vakalarındaki artışın istatistiklerde belirginleşmesinden sonra Aluminium Chlorohydrate içeren deodorantlar sorgulanır olmuştur. Çünkü klinik çalışmalarda, Aluminium Chlorohydrate içeren deodorantların uygulandığı koltuk altına en yakın bölge olan göğsün üst-dış kısmında kanser tümörünün daha çok oluştuğu gözlemlenmiştir.

 

Alüminyum Klorür, Alüminyum Zirconium, Paraben ve türevleri, Toksik Maddeler, Formaldehit, Nitrozamin, Dioksan, Boya ve Gaz İÇERMEZ


 
 
 
 

 • Terlemeyi engellemez.
 • Ter kokusunu engeller.
 • Zararlı toksinlerin atılmasını sağlar.
 • Cilt tarafından kolayca emilir.
 • Ter bezi kanallarını tıkamaz.
 • Yapışkanlık hissi vermez.
 • Giysilerinizde leke ve iz bırakmaz.
 • Dilediğiniz kadar sık kullanabilirsiniz.
 • Vücudun terleme yoluyla soğumasını engellemez.
 • Gün içinde duş almanız, havuza ya da denize girmeniz ürünün etkisini azaltmaz.
 • Terlemeyle oluşan kötü kokuları en etkili şekilde engeller.

İÇİNDEKİLER:
■ Biotin
■ Dexpanthenol
■ Avocado Yağı
■ Zeytin Yaprağı Özü
■ Aynısafa
■ Yeşil Çay
■ Papatya
■ Panax Ginseng
■ Ihlamur Çiçeği
Avocado Yağı: cildi yumuşatır ve nemlendirir.
Zeytin Yaprağı Özü: zeytin ağaçları dünyadaki en dayanıklı ağaçlardandır. Çok uzun süre yaşarlar. Bu uzun ömürlerini büyük ölçüde kendilerinde bulunan “oleuropein” adlı doğal maddeye borçludurlar. Bu doğal madde zeytin ağacının yapraklarında da vardır. Bu sebeple zeytin yaprakları binlerce yıldır insanlık tarafından hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Zeytin yaprağı doğal bir antibiyotik ve antioksidandır. Sayısız virüse, bakteri ve mantara karşı etkin mikrop kırıcı özellik taşır. Son yıllarda zeytin yaprakları kaynatılarak yapılan çay oldukça popüler olmuştur. Giderek daha fazla sayıda insan zeytin yapraklarını kaynatıp çay olarak içerek bu şifalı bitkinin etkilerinden faydalanmayı amaçlamaktadır.

Bitki ve Çiçekler: tarih boyunca güzel kokmak için kullanılan doğal bitki ve çiçekler teknolojinin gelişmesiyle yerini sentetik koku verici kimyasallara bıraktıysa da L’rouge Deo Spray bu anlamda teknolojiyi reddeder ve kesinlikle bu alerjik kimyasalları (Parfüm, Limonene, Geraniol, Linalool, Eugenol vb.) kullanmaz sadece çiçekleri kullanır. Sunduğu bitki ve çiçekler
L’rouge Deo Spray’in hoş kokusunun tek kaynağıdır.

Bu saflık ve doğallık nedeniyle astım ve alerjik bünyeli kişiler de tercihini L’rouge Deo Spray doğal deodorant’tan yana kullanmaktadırlar.

Aynısafa: kanser ve tümörlerde faydalı olan bitkilerdendir.

Yeşil çay: İnsan ömrünü uzatır ve insan sağlığına çok faydalıdır, antibakteriyel etkisi vardır, kanser riskini azaltır, alerjilere iyi gelir.

Papatya: Vücuda rahatlık verir, mikropları öldürür. Ihlamur çiçeği ile beraber terlemeyi daha iyi düzenler.

Panax Ginseng ise bütün vücut için toniktir. Antioksidan özelliği, programlanmış hücre ölümü olarak adlandırılan apoptotizi uyarması, hücre çoğalmasını engellemesi gibi nedenlerden dolayı kansere karşı etkisi vardır.

error: L\'rouge İlk Adım