Hakkımızda - L'rouge İlk Adım

Hakkımızda

1993 yılında İstanbul’da kurulan PH FARMA İlaç Ve Kozmetik Sanayi bugün 1200’ü aşkın ürünün üreticisidir. İnsana ait ve insana odaklı olan işimiz konusundaki başarımız; 1993 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ile birlikte, gerçekleştirilen araştırma-geliştirme faaliyetlerine de bağlıdır.
Türkiye’de ve Dünya’da eski ve köklü birçok firmanın da GMP ve ISO 9001 standartlarında “Private Label” olarak üretimini yapmaktadır.

 

 

PH FARMA olarak biz uzmanlığımızı dört ana prensip üzerinde kurarız;
1.Müşteriyi doğru anlamak.
2.Her durumda yenilikçi ve güncel bir yaklaşım benimsemek.
3.Hammadde ve üretim prosesleri konusundaki veri tabanımızı güncel ve uluslararası standartlarda tutmak.
4.Kendi konusunda uzman ve çalışmaları ile bunu kanıtlamış başarılı mühendisler ve ar-ge personeli ile çalışmak.

 

 

POLİTİKAMIZ
Güncel ve bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır. İş ortaklarımızı beklentilerinin de ötesine geçirmek hedeflerimiz arasındaki birinci önceliğimizdir.
PH Farma, kendi sektöründe Türkiye’de ve dünyada yapmış olduğu işler ve göstermiş olduğu başarılarla güvenilirlik, süreklilik ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

 

 

AR-GE
PH Farma ar-gesi’nde ürünler; ‘‘Özel sorunlara, Özel çözümler’’ ilkesi ile geliştirilir. Geliştirilen her ürün kendi alanında uzmandır ve hepsinin ayrı bir hikayesi vardır.
Ürünler ar-ge’de tasarlanırken hedeflerimiz arasındaki önceliklerimiz, bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır.

 

 

 

TESTLER
PH Farma’nın ürün geliştirmedeki titizliği en erken safhadan başlar ve ürün tamamlanıncaya kadar aynı titizlikle sürdürülür. Ürünler için yaptığımız testler, emniyetli ve güvenilir bir ürün geliştirme konusunda en önemli araçlardandır. Ürünün piyasaya sürüldükten sonra ve kullanıcı tarafından ürün kullanımı tamamlanıncaya kadar dahi güvenle kullanılması, kullanıcı memnuniyetinin sağlanması ve markamızın güvenilirliğinin korunması için yapılan testler ayrı ayrı önem taşır.

 

 

 

Bitmiş Ürün Testleri ve Kontrolü
Ürün Mikrobiyoloji Testi
Koruyucu Etkinlik Testi (Challenge Test)
Ürün Stabilite Testi
Ürün Stres Testi
Dermatolojik Testler
Free Testler (Aliminium, Paraben, Amonyak, Resorcinol, PPD, vb)

 

GMP Nedir?
GMP (Good Manufacturing Practices) / İyi Üretim Uygulamaları
GMP bir ürünün hammadde ve ambalaj malzemelerinden başlayarak kullanıcıya ulaşana kadar etkin ve güvenli olması için uyulması gereken kurallar bütünüdür. GMP’de amaç sıfır hata, hedef ise sürekli kalitenin sağlanmasıdır. GMP; Kalite Yönetimi, Personel, Tesis ve Ekipman, Dokümantasyon, Üretim, Kalite Kontrol ve İç Denetimlerle ilgili genel kaideleri içeren bir uygulamalar bütünü olması nedeni ile üretilen ürünlerde kalitenin sürekliliğinin sağlanmasını güvence altına alır.

SERTİFİKALARIMIZ
Kendi sektöründe Türkiye’de ve dünyada yapmış olduğu işler ve göstermiş olduğu başarılarla güvenilirlik, süreklilik ve saygınlık simgesi olmayı hedefleriz.
Sertifika ve belgelerimiz için http://phfarma.com/sertifikalarimiz/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM: PH FARMA İLAÇ VE KOZMETİK SANAYİ
Acıbadem Mahallesi Gömeç Sokak. Emek Apartmanı No:3 D:3 Kadıköy / İstanbul
0 216 327 86 01 – 02 / 0216 327 83 95
info@phfarma.com – www.phfarma.com

error: L\'rouge İlk Adım