Vücut Bakım Losyonu - L'rouge İlk Adım

L’rouge Vücut Bakım Losyonu
Hamilelik dönemi ve doğum sonrası değişen hormonal yapı nedeni ile anne cildi kurumaya meyillidir.
Cilt kuruluğu aşırı diyebileceğimiz bir boyuta vardığında ise bu kuruluk, egzema (dermatit) denilen diğer bir cilt problemine yol açabilir.
Bu değişikliklerin geçici olduğunu bilmek ve sadece koruyucu önlemler almak yeni doğum yapan annelerin cilt bakımındaki temel kuralı oluşturur.

Paraben, Phtalate, ve Hayvansal Maddeler İÇERMEZ

 

 

Özellikleri ve Faydaları
Shea Butter, Badem Yağı, Allantoin, Glycerine, D-Panthenol ve Vitamin E ile zenginleştirilmiş L’rouge Doğum sonrası Nemlendirici Vücut Bakım Losyonu annenin cildinin bakımına ve nemini korumasına yardımcı olur.
Zengin içeriği ile;
Cilde anında etki ederek nemlendirir ve besler. Cilde ipeksi ve yumuşak bir görünüm sağlar. İçerdiği bitki özleri ve vitaminler sayesinde cildin dış etkilerden korunmasına yardımcı olur.

İçerdiği Aktif Maddeler

Shea Butter:
Karite ağacının bademinden elde edilen bu yağ, nemlendirici, besleyici, koruyucu ve canlandırıcı özelliktedir.

 

 

Dexpanthenol:
Dexpantenol, vücudun yüzeyini örten dokuların oluşmasına, hasarlı bölgede epitel tabakasının yeniden gelişmesine yardımcı, doku ve organlardaki yaraların onarımını sağlayan yenilenme / kendini onarma mekanizmasını kolaylaştıran bir maddedir.

 

 

Allantoin:
Nemlendirici, hücre yenileyici, tahriş giderici ve yaşlanma karşıtı etkisi vardır.

 

 

Vitamin E:

  • İyi bir nemlendiricidir.
  • Antioksidan özelliği vardır.
  • Enfeksiyonlara karşı koruyucu özelliği bulunur.
  • Güneşten koruma özelliği de vardır.

 

Gliserin:

  • Gliserinin, nem tutucu bir işlevi vardır; ciltteki su seviyesini düzenlemeye yardımcı olur ve cildin kurumasını önler.
  • Gliserin, ayrıca, egzama belirtilerini yatıştırmak için kullanılır ve ciltteki kaşıntıyı ve kuruluğu giderir.

 

İçerdiği Bitkisel Doğal Yağlar:

Badem yağı yüksek miktarda A ve K vitamini içerir. Bunun dışında farklı miktarlarda yağlar ve önemli sayılacak miktarda protein içermektedir. Badem yağının yüksek miktarda içerdiği aromaterapi uçucu yağlar cildin nemlenmesine yardımcı olur, ciltlerdeki tahrişi giderir.Taze ve parıltılı cilt sahibi olmanıza yardımcı olur. Badem yağı cildin erken yaşlanmasına engel olabilir. Badem yağı ayrıca güneş ışınlarına karşı cildi korur. Badem yağı kırışık ve çatlaklara karşı da kullanılabilir.

error: L\'rouge İlk Adım